Інші назви

Гінкго, дерево дівиці, дерево кев, ginkyo, yinhsing Японський срібний абрикос

Опис

Листя Гінкго часто приймається при порушеннях пам'яті, включаючи хворобу Альцгеймера . Він також використовується при умовах, які пов'язані із зменшенням кровотоку в мозку, особливо у літніх людей. Ці умови включають втрату пам'яті , головний біль , дзвін у вухах , запаморочення, утруднення концентрації уваги, порушення настрою та порушення слуху. Деякі люди використовують його при інших проблем, пов'язаних з поганим кровообігом в організмі, у тому числі болю в ногах при ходьбі (кульгавість) і синдромі Рейно (хворобливий відповідь на холод, особливо в пальцях рук і ніг). Листя Гінкго також используеюся для поліпшення умтсвенной діяльності, пов'язаних з хворобою Лайма , хіміотерапією та депресією . Деякі люди використовують гінкго для лікування проблем сексуальної поведінки.
Гінкго використовувався для очних проблем, у тому числі глаукоми , діабетичної хвороби очей і вікової макулярної дегенерації (AMD), а також синдрому дефіциту уваги і гіперактивності (ADHD), аутизму, серцеві захворювання та серцеві ускладнення, високий рівень холестерину , передменструальний синдром (PMS) і кривава діарея . Листок гінкго також приймається перорально для синдрому хронічної втоми(CFS), шизофренії , а також для запобігання зимової депресії , запобігання гірської хвороби і старіння, контролю шлункової кислоти, поліпшення функції печінки і жовчного міхура і контролю артеріального тиску .
Також екстракт листя гінкго використовується в косметиці .

Принцип дії

Гінкго Білоба покращує кровообіг, яке може допомогти мозку, очей, вух і ногах краще функціонувати. Це може сповільнити хвороба Альцгеймера, заважаючи змін у мозку, які заважають мисленню. Насіння Гінкго містять речовини, які можуть вбити бактерії і гриби, які викликають інфекції в організмі. Насіння також містять токсин, який може викликати побічні ефекти, такі як напади і втрата свідомості.

Застосування

Занепокоєння. Дослідження показують, що прийом специфічного екстракту гінкго протягом 4 тижнів може зменшити симптоми тривоги.

Психічна функція. Більшість досліджень показують, що гінкго може трохи поліпшити пам'ять, швидкість мислення та уваги у здорових дорослих. Дози 120-240 мг на день, мабуть, настільки ж ефективні, як або більш ефективні, ніж вищі дози до 600 мг на день.

Деменція. Деякі дані свідчать про те, що при прийомі екстракту гінкго листя покращує симптоми хвороби Альцгеймера, судин або змішаних деменций. Однак є побоювання, що результати багатьох ранніх досліджень гінкго можуть виявитися ненадійними. Хоча більшість клінічних випробувань показують, що гінкго допомагає при симптомах хвороби Альцгеймера та інших деменций, є деякі суперечливі висновки, які передбачають, що може бути важко визначити, які люди можуть отримати користь.

Проблеми із зором у людей з діабетом. Є деякі свідчення того, що прийом екстракту листя гінкго може покращити кольоровий зір у людей з пошкодженням сітківки, спричиненим діабетом.

Втрата зору (глаукома). Приймаючи екстракт листя гінкго в роті до 12,3 років, здається, покращує пошкодження зорового поля, що існувало раніше, у деяких людей з нормальною глаукомою напруги.

Біль у ногах при ходьбі через поганий кровоток (хвороба периферичних судин). Деякі дані показують, що при вилученні екстракт листя гінкго збільшується відстань, коли люди з поганим кровообігом в ногах можуть ходити без болю.

Передменструальний синдром (ПМС). Приймаючи екстракт листя гінкго полегшує симптоми, пов'язані з ПМС, коли вони починаються протягом 16-го дня менструального циклу і продовжуються до 5-го дня наступного циклу.

Запірна дискінезія - це розлад руху, викликаний деякими антипсихотичними препаратами.

Запаморочення. Приймаючи екстракт листя гінкго зменшує симптоми запаморочення та порушення балансу.

Безпека
Гінкго може викликати деякі незначні побічні ефекти, такі як розлад шлунка, головний біль, запаморочення, запор, сильне серцебиття та алергічні реакції шкіри

Дозування
Тільки для Гінкго Білоба Стандартизований до 24% флавоноїдів, 6% терпенів

Висотна хвороба, профілактика - 80 мг приймається перорально двічі на день
Когнітивні функції - 120-600 мг приймається перорально двічі на день
недоумство - 120-240 мг, що приймаються перорально в розділених дозах двічі-тричі на день
Переривчаста кульгавість - 120-240 мг, що приймаються перорально в розділених дозах двічі-тричі на день
Передменструальний синдром - 80 мг приймається перорально двічі на день; почати в день 16 і продовжити до 5-го дня наступного циклу
Сексуальна дисфункція, викликана SSRI -60-240 мг, приймається перорально двічі на день
Запаморочення/тинітус - 120-160 мг/добу, що приймаються перорально в розділених дозах двічі-тричі на день
Хвороба Рейно -360 мг/добу приймається перорально в розділених дозах тричі на день
Глаукома - 40 мг перорально три рази на день протягом 4 тижнів