Пропонуємо L-Триптофан зі складу в Київській області. Дрібний гурт від 2 кг. Надаємо сертифікати.

Можлива доставка в Молдову, Білорусь та інші країни.

 

Інші назви

L-Triptofano, L-Trypt, L-2-amino-3-(indole-3-yl) propionic acid, L-Tryptophane, Tryptophan.

Опис

 L-триптофан являє собою амінокислоту, блок білка, який можна знайти в багатьох рослинних і тваринних білках. L-триптофан називається «сумісною» амінокислотою, тому що організм не може цього зробити, потрібно купувати з їжі.

Принцип дії

L-триптофан, природно, міститься в білках тварин і рослин. L-триптофан вважається незамінною амінокислотою, тому що наш організм не може це зробити. Це важливо для розвитку та функціонування багатьох органів в організмі. Після поглинання L-триптофану з їжі наш організм перетворює його на 5-HTP (5-гіддокситриптофан), а потім на серотонін. Серотонін — це гормон, який передає сигнали між нервовими клітинами. Це також змушує судини звужуватися. Зміни рівня серотоніну в мозку можуть змінити настрій.

Застосування

L-триптофан використовується у разі безсоння, ментолика уві сні, депресії, тривоги, лицьового болю, важкої форми передменструального синдрому, викликаного передменструальним дисфоричним розладом, припинення куріння, подрібнення зубів під час сну (бруксизм), синдрому дефіциту уваги та гіперактивності, синдрому Туретта та поліпшення спортивних результатів.

Безпека

Триптофан безпечний для більшості людей, коли приймають належним чином.

Дозування

Рекомендована доза починається з 1 г, за 30-45 хвилин перед сном. Дозу можна збільшити на 500 мг щоночі, доза 3 г, поки сон не стане оптимальним.