Сорбітол порошок, Сорбіт Е420
Пропонуємо зі складу у Києві з доставкою по Україні та за кордон.
Доступні оптові та дрібнооптові ціни (від 2кг). При великих замовленнях - значні знижки, індивідуальні умови роботи.
Опис
Сорбіт, також званий D-сорбітолом, 50-70-4, E420 являє собою один з видів вуглеводів. Він потрапляє до категорії цукрових спиртів, званих поліолами.
Ця водорозчинна сполука природно міститься в деяких фруктах, включаючи яблука, абрикоси, фініки, ягоди, персики, сливи та інжир.
Сорбітол виготовляється з кукурудзяного сиропу для використання в упакованих продуктах харчування, напоях та ліках.
У комерційних цілях сорбітол використовується для збереження вологи, додавання насолоди та надання текстури продуктам, а також для підтримки здоров'я травної системи та порожнини рота.
Застосування.
Сорбітол - цукровий спирт, що широко використовується, з кількох причин.
По-перше, цукрові спирти часто використовуються в харчових продуктах і напоях замість традиційного цукру, щоб знизити їх калорійність. Сорбітол містить приблизно дві третини калорій столового цукру та забезпечує близько 60% солодощі.
Сорбітол також не повністю перетравлюється у тонкому кишечнику. Те, що залишається від з'єднання, переміщається в товсту кишку, де воно натомість ферментується або розщеплюється бактеріями, внаслідок чого засвоюється менше калорій.
По-друге, підсолоджувач часто додають у продукти, призначені для людей з діабетом. Це тому, що він дуже мало впливає на рівень цукру в крові при вживанні, порівняно з продуктами, приготованими з традиційними підсолоджувачами, такими як столовий цукор.
По-третє, на відміну від столового цукру, цукрові спирти, такі як сорбіт, не сприяють утворенню карієсу. Це одна з причин, через яку їх часто використовують для підсолоджування жувальної гумки без цукру та рідких ліків.
Фактично, Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (FDA) визнало, що цукрові спирти, такі як сорбіт, можуть принести користь здоров'ю ротової порожнини. Це засноване на дослідженні, яке показало, що сорбіт може знизити ризик карієсу в порівнянні зі столовим цукром, хоча й не такою мірою, як інші цукрові спирти.
Нарешті, він використовується як проносне при запорі. Він гіперосмотичний, тобто втягує воду в товсту кишку з навколишніх тканин, що сприяє спорожненню кишечника. Для цього його можна придбати без рецепта у більшості продуктових магазинів та аптек.
Побічні ефекти
Вживання сорбіту або інших цукрових спиртів у великих кількостях може спричинити здуття живота та діарею у деяких людей, особливо якщо ви не звикли їх регулярно вживати. Для деяких це може бути небажаним результатом, але бажаним ефектом для тих, хто використовує його стимулювати діяльність кишечника.
На щастя, інші побічні ефекти сорбіту виникають нечасто. Найчастіша скарга – діарея, хоча вона може супроводжуватися спазмами в животі або нудотою.
Тим не менш, хоча деякі проносні засоби можуть викликати звикання і не повинні використовуватися протягом тривалого періоду часу, сорбітол вважається менш небезпечним і стимулюючим проносним засобом. Тим не менш, враховуючи, що він працює, втягуючи рідину у ваш кишечник, щоб стимулювати діяльність кишечника, його слід використовувати лише за призначенням лікаря.
Незважаючи на можливі побічні ефекти, сорбіт був розглянутий та визнаний безпечним для вживання багатьма глобальними органами охорони здоров'я, включаючи FDA, JECFA, та Європейський Союз.
Дозування
Сорбіт для проносного застосування можете приймати його всередину, запиваючи склянкою води або змішуючи з ароматизованими напоями, з їжею або без неї.
Рекомендовані дози різняться. Деякі дослідження показують, що небажані побічні ефекти є більш ймовірними, якщо ви споживаєте 10 і більше грамів на день. FDA вимагає, щоб етикетки на продуктах, які можуть вимагати більше 50 г на день, містили попередження: «Надмірне споживання може мати послаблюючий ефект» .
Якщо вам здається, що ви прийняли занадто багато сорбіту і у вас з'явилися серйозні симптоми, негайно зверніться до лікаря. Будьте готові надати інформацію про дозування та ваші симптоми, включаючи час їх появи.
Зрештою, найкраще дотримуватися вказівок споживачів на упаковці. В якості альтернативи проконсультуйтеся зі своїм лікарем, якщо у вас є питання щодо правильного дозування та використання.
Сорбітол можна зберігати при кімнатній температурі або приблизно 25 °C. Його не можна заморожувати або зберігати в жарких умовах, оскільки це може скоротити термін його зберігання.
Після закінчення терміну придатності продукту обов'язково викиньте його належним чином у рамках заходу щодо повернення ліків або іншого безпечного методу утилізації.
- Ціна: 162,95 ₴/кг