Вітамін К2 порошок 0,5%
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 грн
- Під замовлення
- Тільки оптом
- +380 (67) 440-45-94
Вітамін К2 порошок 0,5%
Доступні для замовлення інші форми:
вітамін К2 -1%
вітамін К2 -1,3%
вітамін К2 -2%
Вітамін K2 — жиророзчинний вітамін, який бере участь у синтезі білків. Він відіграє важливу роль для профілактики остеопорозу, обміну речовин у кістковій та сполучній тканині, у роботі нирок і надниркових залоз бере участь в засвоєнні кальцію та забезпечує взаємодію кальцію та вітаміну D. Проблема остеопорозу криється не стільки в Бракує в організмі кальцію, скільки в правильному засвоєнні його. Часто біохімічний аналіз крові хворих на остеопороз показує підвищений вміст кальцію. Це вказує на те, що порушений баланс двох процесів: вимивання кальцію з кісткової тканини відбувається швидше, ніж засвоєння кальцію. Щоб кальцій вбудовувався в кісткову тканину, обов'язково потрібна ціла група компонентів, як вітамін D3 і К2. Без цих елементів кальцій часто відкладається там, де зовсім він не потрібен.
Добова доза: 70-140 мкг
Наприклад, на внутрішніх стінках великих судин, де він обсаджується у формі бляшок у суміші з холестерином. Деякі білкові структури організму, що містяться в тканинах серця, легких і судинній системі, можуть бути синтезовані тільки за наявності вітаміну K2. Цей вітамін бере участь у процесі згортання крові як стимулятор біосинтеза, у складі ферментів, що виробляються печінкою. Він необхідний для функціонування м'язів, кальцифікації кісток (сприяє їх формуванню та відновленню), для профілактики остеопорозу.
Вітамін K2 також бере участь у регуляції окисно-відновних процесів організму, підсилює перистальтичну активність шлунка та кишківника, бере участь у внутрішньоклітинному диханні, підтримує функцію мозку, серця та печінки. Вітамін K2 запобігає кровотеченню й геморагійським діатези, не допускає зниження протромбіну та за наявності цього вітаміну в крові, під його гемостатичним ефектом не відбувається кровотечі з носа, гемороїдальних вузлів, легких, шлунково-кишкових і гінекологічних органів.
Гіпівітаміноз K2 трапляється у разі захворювань печінки та жовчного міхура, також якщо в організмі немає білкових фракцій, що виробляють цей вітамін. Цей вітамін є за своєю структурою жировмісним, міститься в тваринах і молочних жирах. Його багато в печінці тварин і птахів, які паслися на пасовищах, у твердих сирах, що містять великий відсоток жирності, яєчному жовтку та вершковій олії з домашнього господарства. А промислово підгодовані та напінні антибіотиками та гормонами тварини та птах, що продаються в магазинах, і лавках майже не містять вітаміну K2 або містять у мізерній кількості. Щоб забезпечити організм достатньою кількістю вітаміну K2, потрібно вживати малу кількість, але високоякісних сортів одного з вище прирахованих продуктів, що містять тваринний жир. Тепер бачите, шалену відмову деяких людей від продуктів тваринного походження та погану якість цих продуктів через неправильне індустріалізацію тваринництва, може мати які наслідки.
Що відбувається у разі дефіциту вітаміну K2:
- гиповитаминоз и авитаминоз K2.
- переломи кісток і грижу хребта (одна з причин).
— остеопороз, остеомієліт, розм'якшення кістки, артрити, відкладення солей (кальція).
- порушення гормонального обміну.
- цукровий діабет.
- ранний климакс.
— зниження потенції в чоловіків і фригідність у жінок.
- гіпертиреоз або гіпотиреоз.
- підвищення тиску крові.
— схильність до частих застуд і грипу.
— алергічні захворювання.
— нестерпність організму лікарських засобів.
— підвищення схильності організму до вірусних і пухлинних захворювань.
— хвороби нирок у зв'язку з великим накопиченням в організмі кальцію.
- Ціна: Ціну уточнюйте