Замінна амінокислота, яка синтезується в організмі під час переамінування в процесі катаболізму білків. Бере участь у протеїновому та вуглеводному обміні, активізує окисні процеси, перешкоджає зниженню окисно-правильного потенціалу, посилює стабільність організму до гіпоксії. Відновлює взаємообмін речовин, модифікуючи активне положення нервової та ендокринної систем. Добре всмоктується, проходить через ГЕБ і клітинні мембрани. У процесі метаболізму утилізується, виводиться нирками в немодифікованому варіанті.

Призначають для приймання усередину. До їди приблизно за 15-20 хвилин прийняти ліки. Дорослим досить разової дози в 1 г 2-3 рази на день. У віці 3-4 років дітям допустима доза по 0,25 г, від 5 до 6 років — 0,5 г, від 7 до 9 років — 0,5-1 г, якщо ж дитині понад 10 років і старше, її доза становить 1 г по 2-3 рази на день. Повний курс профілактики та лікування полягає від 1-2 аж до 6-12 місяців. Під час формування диспепсичних явищ препарат вживають у момент приймання їжі або вже після. Глутамінову кислоту дітям молодшого віку прописують як приготовану з гранул суспензії.

Поширенні питання

Яка користь глутамінової кислоти для організму?

Що робить глутамінова кислота? Глутамінова кислота - це альфа-амінокислота, яка використовується в біосинтезі білка в організмі людини. Це допомагає в обміні речовин, роботі мозку та серця . Він також є збуджуючим нейромедіатором у нервовій системі хребетних.

Як впливає Глутамінова кислота?

Більшість глютаміну зберігається в м’язах, потім у легенях, де виробляється велика частина глютаміну. Глютамін важливий для видалення надлишку аміаку (звичайний продукт розпаду в організмі). Він також допомагає функціонувати вашій імунній системі та може знадобитися для нормальної роботи мозку та травлення.

Чи перетворюється глутамінова кислота в глутамін?

Глутамінова кислота - це не те саме, що глутамін . Однак це компонент, який робить глутамін таким, яким він є насправді. Глутамінова кислота - це амінокислота, яка є однією з глутамінів у вільній формі в складі білка. Глутамін отримують з глутамінової кислоти; це глутамінова кислота, яка приєднана до мінерального іона.

Скільки глутамінової кислоти безпечно приймати?

При прийомі всередину: глютамінова кислота, ймовірно, безпечний при застосуванні в дозах до 40 грамів на день . Побічні ефекти, як правило, легкі та можуть включати здуття живота, нудоту, запаморочення, печію та біль у шлунку.